Наші послуги

Паркетні роботи

Кінцевий результат багато в чому залежить від якості виконаних робіт. Компанія «Royal Parquet» співпрацює тільки з професійними майстрами з укладання та реставрації підлогових покриттів, з досвідом роботи понад 20 років у паркетній сфері. Всі роботи виготовляються на професійному обладнанні німецького виробництва під керівництвом висококваліфікованого технолога. А також надається юридична гарантія, 2 роки, на виконані роботи.

Компанія «Royal Parquet» надає такі види паркетних робіт: укладання паркетної, інженерної, масивної, терасної дошки, штучного та художнього паркету, ламінату, а також сайдингової дошки. Здійснює роботи з повної або часткової реставрації: шліфування (циклювання) та повторне покриття олією або лаком.


Зберігання товарів на складі

Наша компанія надає своїм клієнтам можливість безкоштовного зберігання, оплаченого товару на складі до 3 місяців, з моменту його надходження.

Останнім часом ця послуга стає все більш актуальною. По-перше, ви оплачуєте товар за актуальною ціною на той період, а забираєте - через деякий час, що дозволить уникнути можливих ризиків підвищення вартості товару, адже ціни коригуються залежно від курсу долара та закупівельної вартості сировини. По-друге, ви зможете отримати свій товар саме в той день, коли він Вам буде необхідний, і не буде припадати пилом у приміщенні, де ведуться інші ремонтні роботи.


Індивідуальні зразки паркету

Компанія «Royal Parquet» надає послугу з підбору та виготовлення покриття для підлоги під індивідуальні побажання кожного клієнта. Можливе виготовлення кількох варіантів зразків з будь-яким тонуванням, обробкою або покриттям для вибору найбільш підходящого під бажання клієнта. Виготовлення зразків проводиться безкоштовно і займає кілька робочих днів.


Клінінг

Вибрати якісний паркет та професійно його укласти – це ще не все. Для того, щоб покриття для підлоги з натурального дерева прослужило Вам довгі роки, за ним потрібен правильний професійний догляд. Компанія «Royal Parquet» надає також послугу клінінг (прибирання, чищення), яка дозволить зберегти Вашу підлогу в ідеальному стані. Для цього потрібні спеціальні засоби догляду за окремими видами підлогового та фінішного покриття, кожен з яких має різні властивості. Розібратися з усіма нюансами догляду допоможуть наші фахівці, які у своїй роботі використовують лише якісні засоби та матеріали популярного німецького виробника.


Fatal error: Call to a member function get() on null in /home/royalpar/public_html/index.php on line 96